×
×

مدیر عامل هلال احمر گیلان
اربعین امسال به حدود ۱۸۰ هزارزائر خدمات درمانی ارایه می شود

 • کد نوشته: 922
 • ۲۰ تیر
 • ۰
 • مراسم با شکوه اربعین و حرکت انبوه و بی نظیر زائران به سوی بارگاه امام الشهداء حضرت ابا عبدالله الحسین " ع" که این حرکت حماسی از سال ۱۳۹۱ در مقیاس جهانی شکل گرفت، جمعیت هلال احمر استان گیلان پیشتر در قالب کاروان های مناطق دیگر کشور در این حماسه حضور و مشارکت داشتند.
  اربعین امسال به حدود ۱۸۰ هزارزائر خدمات درمانی ارایه می شود
 • مهندس هادی سلیمی امروز سه شنبه ۱۹ تیر ماه در دیدار با اعضای گروه رسانه ای ایران ” گرا” ، عنوان کرد: از سال ۱۴۰۲ جمعیت هلال احمر گیلان برای اولین بار یک پایگاه خدمت رسانی حوزه بهداشت و درمان در شهر نجف در مکانی نورانی در یک پایگاه خوب پایه گذاری کرد.
  به اظهار وی ، در مدت بیست روز در ایام اربعین سال گذشته بیش از ۵۰ هزار نفر از زائران از خدمات هلال احمر گیلان بهره مند شدند.
  سلیمی بیان کرد: تنها درمانگاه ایرانی ، درمانگاه هلال احمر گیلان در نزدیک حرم مولای متقیان حضرت علی بن ابیطالب ” ع” بود و امسال هم به یاری حق درظل توجهات امام عصر ” عج” مصمم هستیم تا سه درمانگاه در نجف اشرف بنا کنیم و مجوز لازم را از تهران دریافت کرده ایم.
  وی گفت: برای این حرکت جاودانه و مردمی اعتقاد داریم ، علاوه بر خدمت و متناسب با اعتقادات ما به فرمایش امام علی , این نوع خدمت به زائران عین عبادت هم هست و به مدت بیست روز پزشکان و کادر درمان داوطلب گیلان تلاش فراوانی خواهند کرد.
  این مدیر مردمی و خدمت رسانی اظهار کرد: الحمدالله حضور من در استان گیلان همیشه درس و خاطرات شیرین و ایام غرور آفرینی است ، چرا که همه پای کار هستند و عاشقانه خدمت و کمک به همنوع دارند و جالب تر آنکه گیلانی های عزیز از خوزستان یا شیراز با نام گیلان و برای خدمت به زائان ورودی اثر گذار دارند و این حرکت ها مایه فخر و مباهات است.
  مدیر عامل هلال احمر گیلان یاد آور شد: به لطف خداوند بزرگ تعامل خوبی با دولت عراق صورت گرفته و به نظرمی رسد امسال ۱۷۰ تا ۱۸۰ هزار نفر از زائران استان گیلان و دیگر استان ها و کشورها تحت پوشش خدمات مختلف درمانی سه پایگاه یا مراکز درمانی استان گیلان قرار گیرند.
  وی با اشاره با جایگاه و تجربیات بسیار ارزشمند جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران این مطلب را نیز متذکر شد: جمعیت هلال احمرایران عضو هیات حکام جمعیت صلیب سرخ جهانی است و به خاطر تجربیات گرانسنگ اش کشورها و صلیب سرخ از این تجربیات و دانش گروهی جمعیت هلال احمر کشورمان استفاده می کند.

  پایگاه خبری، رسمی گیلان ۲۴

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *