×
×

محصول جدید ایران خودرو در یک قدمی بازار

 • کد نوشته: 928
 • ۲۰ تیر
 • ۰
 • چند رسانه ای واکنش خبر: ایران خودرو خود را آماده می‌کند تا به زودی محصول جدید خود را که یک کراس اوور است؛ روانه بازار کند.
  محصول جدید ایران خودرو در یک قدمی بازار
 • «ری را» محصول جدید ایران خودرویی ها نیمه دوم سال ۱۴۰۳ روانه بازار می شود. آبی های جاده مخصوص با عرضه ری را چراغ تولید خودروهای کراس اوور را در میان شرکت های خودروساز داخلی روشن می کنند و ری را بدل به اولین خودروی کراس اووری می شود که در خطوط تولید خودروسازان ایرانی تولید و در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

  به گزارش گروه رسانه ای ایران ” گراگ ، آن طور که مدیران آبی های جاده مخصوص خبر می دهند؛ عرضه ری را از نیمه دوم امسال استارت خواهد خورد. براساس برنامه ریزی های صورت گرفته قرار است تا پایان ۱۴۰۳ حدود ۱۰ هزار دستگاه از این خودرو در خطوط تولید ایران خودرویی ها تکمیل شود. مدیران تولید خودروساز ساکن کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص اعلام کردند این خودروی کراس اوور،‌ مدال ایمن ترین خودروی ایرانی را به سینه دارد.

  ری را اولین خودرویی خواهد بود که با ۶ ایربگ روانه بازار می شود. البته این اتفاق در فاز اول تولید نخواهد افتاد اما بعد از نهایی شدن تیراژ تولید در فاز اول که پیش بینی می شود ۱۰ هزار دستگاه باشد؛ آبی های جاده مخصوص به سراغ تولید این خودرو با ۶ ایربگ می روند. خط تولید در نظر گرفته شده برای «ری‌را» امکان تولید ساعتی ۲۰ دستگاه خودرو را دارد و سالانه نیز می تواند حدود ۱۱۰ هزار دستگاه تولید کند.

  ایران خودرو برای تولید «ری را» سرمایه گذاری حدود هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان (۱.۵ همت) و همچنین ۴۶۵ میلیون دلاری داشته تا بتواند اولین کراس اوور ایرانی را به بازار عرضه کند. این خودرو بعد از تارا دومین محصولی است که ایران خودرویی ها روی پلتفرم های جدید خود تولید و روانه بازار می کنند. تارا اولین محصول آبی های حاده مخصوص روی پلتفرم جدید بود.

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *